HochlandOferty pracyAPLIKUJ!
Wartości to podstawaZaufanie, odpowiedzialność, ciągły rozwój. Sprawdź, jak działamy. Kogo szukamy?Specjalista, student, uczeń… szukamy otwartych, zaangażowanych i ambitnych! Proces rekrutacji1-2-3 i jesteś pracownikiem Hochland. Zobacz, co Cię czeka, jeśli zaaplikujesz.

Aktualności

Program Ambasadorski 2017.07 logo HLPLPROGRAM AMBASADORSKI

 ze współpracy z AIESEC


aiesec logo


Do kogo kierujemy program:

  • studentów różnych kierunków już od 1 roku studiów;

  • osób aktywnie działających w środowisku akademickim;

  • kreatywnych i zaangażowanych.


Co oferujemy:

  • unikalne doświadczenie i wiedzę;

  • możliwość udziału w warsztatach i zajęciach organizowanych w firmie;

  • referencje dla najlepszych ambasadorów;

  • współpraca z kadrą zarządzającą;

  • udział w projektach realizowanych z uczelniami i szkołami;

  • współudział w tworzeniu programów stażowych i strategii pozyskiwania talentów w Hochland Polska.

AKADEMIA HOCHLAND 2017.04

ZAPRASZAM NA WYKŁADY OTWARTE

- ZOBACZCIE JAK TWORZYMY BIZNES :)

WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE

-> KLUB PARTNERA <-

 


 

Zapisy:

 

Wyślij maila o treści TAK na:

 

Akademia@hochland.com

 

Otrzymasz formularz aplikacyjny

 

 

WYKŁAD OTWARTY - Rekruter w ogniu pytań 2017.03

WYKŁAD OTWARTY - Rekruter w ogniu pytań - wyzwania współczesnej rekrutacji - 29.03.2017 r.

Młody, ambitny, utalentowany? - Przyjdź i zobacz jak doświadczeni HR-owcy odkrywają talenty podczas rozmów rekrutacyjnych. Dowiedz się jak odpowiadają na potrzeby współczesnych kandydatów. Będziesz mógł doświadczyć rekrutacji "poza schematem" oraz dowiesz się o czym warto pamiętać wybierając Pracodawcę i jak to sprawdzić podczas pierwszego spotkania.

Masz więcej pytań? Przyjdź i włącz się w przewidziany panel dyskusyjny.

Więcej informacji i zapisy:

http://ue.poznan.pl/pl/rekruter-w-ogniu-pytan-wyzwania-wspolczesnej-rekrutacji,a59173.html

Hochland na Absolvent Talent Days! 2017.03

 

Chciałbyś pracować w naszej firmie? Interesuje Cię nasza kultura organizacyjna? Jesteś ciekawy, jakie możliwości rozwoju oferujemy? Sprawdź, kogo szukamy i jak można do nas dołączyć.

Przyjdź do nas podczas Absolvent Talent Days!

Naszych pracowników, gotowych odpowiedzieć na wszystkie pytania, szukaj 23 marca w Pawilonie 1. MTP podczas największych targów pracy i praktyk w Polsce. Czekamy na Ciebie od 10:00.

Pamiętaj, by pobrać bezpłatny bilet na www.talentdays.pl

Warsztat na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu 2016.03

"Rekrutacja w obszarze sprzedaży"
Warsztat Hochland Polska.
Naszym światem jest SER. Produkujemy go i sprzedajemy. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda rekrutacja w obszarze sprzedaży? Co jest ważne, czego szukamy i na co zwracamy uwagę? Spotkaj się z nami podczas pierwszego warsztatu Hochland w Gmachu UEP.
Zapraszamy w środę 06 kwietnia 2016r.
Liczba miejsc ograniczona. ZAPISZ SIĘ - formularz zgłoszenia znajdziesz w OFERTACH PRACY.

Do zobaczenia!

 

Hochland na Absolvent Talent Days 2016.03

Spotkaj się z nami podczas Targów Pracy i Praktyk - Absolvent Talent Days. Poniedziałek, 21 marca 2016 roku na Międzynarodowych Targach w Poznaniu.

Do zobaczenia na naszym stoisku. Zapraszamy!

Hochland na Targach w Szamotułach 2016.03

Spotkaj się z nami na XI Powiatowych Targach Edukacji i Pracy w Szamotułach. Środa, 16 marca, Hala Nałęcz, godz. 9.00-13.00.

Odwiedź nas na naszym stoisku. Do zobaczenia!

FIRMA HOCHLAND POLSKA DOCENIONA! 2015.03

W piątek 13 marca firma Hochland Polska otrzymała"Podziękowanie za rozpowszechnianie idei przedsiębiorczości i aktywności na lokalnym rynku pracy". Nagrodę z rąk Józefa Kwaśniewicza, starosty szamotulskiego odebrał Andrzej Tabiszewski, Dyrektor Produkcji Zakładu Hochland Polska w Kaźmierzu. 

Wyróżnienie jest docenieniem działań, które realizowane są przez Hochland Polska na przestrzeni ostatnich lat w obszarze kształcenia zawodowego. Pierwsze klasy objęte patronatem Hochland Polska utworzone zostały w roku 2013 w zakładach w Kaźmierzu oraz Węgrowie,w zawodzie operator maszyn i urządzeń przemysłu spożywczego.

Firma Hochland Polska angażując się w świadome planowanie zasobów kadrowych na przyszłość oraz dalszą współpracę z Zespołem Szkół nr 3 w Szamotułach podjęła decyzję o utworzeniu kolejnej klasy patronackiej w nowym zawodzie mechanik automatyki przemysłowej i urządzeń precyzyjnych w Zakładzie w Kaźmierzu.

System kształcenia ma charakter dualny co oznacza, że część zajęć będzie odbywała się  bezpośrednio w firmie Hochland Polska dając podstawy merytoryczne. Z jednej strony uczniowie pod okiem specjalistów otrzymają możliwość nauki zawodu oraz zdobycia doświadczenia, z drugiej strony mając na uwadze zapewnienie ciągłości zatrudnienia, firma kształci przyszłe pokolenie pracowników.

 

Kolejne możliwości spotkania z Hochland 2014.10

Chciałbyś z nami pracować? Przyjdź i porozmawiaj z nami podczas targów pracy, praktyk i staży, w których bierzemy udział w październiku.

Już 28 października będziemy uczestniczyć w krakowskiej edycji targów Absolvent Talent Days, które odbędą się w Kraków Arenie.

30 października spotkasz nas na Międzynarodowych Targach Poznańskich podczas targów Career Expo.

Do zobaczenia!

Hochland Polska

Spotkaj się z nami podczas Europejskich Dni Pracy w Poznaniu 2014.10

Już 15 października weźmiemy udział w Europejskich Dniach Pracy, które odbędą się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Przyjdź i poznaj nas bliżej. Podczas spotkania będziesz mieć okazję spotkać pracowników naszej firmy, zadąć im pytania i dokładniej zapoznać się z ofertami pracy, staży oraz praktyk.

Szukasz pracy? 2014.08

Zapoznaj się z naszymi aktualnymi ofertami pracy i jeżeli któraś wzbudzi Twoje zainteresowanie prześlij do nas swoje dokumenty wypełniając formularz aplikacyjny.

Poland's Top 100 Ideal Employers 2014 2014.06

Firma Hochland Polska już po raz kolejny została doceniona i znalazła się w rankingu ,,Poland's Top 100 Ideal Employers 2014". W najnowszych badaniach przeprowadzonych przez firmę doradczą Universum, firma Hochland Polska została sklasyfikowana w kategorii Inżynieria. W badaniach wzięło udział ponad 23 500 studentów, którzy łącznie oddali 70 tysięcy indywidualnych ocen pracowniczych.

Firma Hochland Polska to organizacja innowacyjna, stawiająca na ciagły rozwój zarówno biznesowy jak i zawodowy swoich pracowników. Tym bardziej cieszy fakt, że uznanie w rankingu ,,Poland's Top 100 Ideal Employers 2014" zyskała w oczach ludzi, którzy w przyszłości mogą wpływać na jej rozwój i wzrost potencjału nie tylko na rynku polskim, na którym już w tym momencie jest liderem, ale i na rynkach europejskich, na których produkty firmy zdobywają coraz większe uznanie.

W opinii studentów najatrakcyjniejszymi pracodawcami są tacy, którzy potrafią zapewnić dobre perspektywy przyszłej kariery zawodowej, którzy z szacunkiem odnoszą się do swoich pracowników oraz są w stanie zapewnić pewną i stabilną pracę. Ważnym czynnikiem jest również możliwość otrzymywania wsparcia od managerów, którzy dzieląc się swoim doświadczeniem zawodowym będą zarówno mentorami jak i coachami.

Takim pracodawcą jest niewątliwie firma Hochland Polska dla której największą wartością są ludzie oraz najwyższa jakość oferowanych produktów. Firma stawia na rozwój oraz jasno określone ścieżki kariery zawodowej, przy jednoczesnym tworzeniu warunków, dzieki którym pracownicy mają poczucie stabilizacji oraz wsparcia ze strony firmy.

 

Polska TOP100 Idealny Pracodawca