HochlandOferty pracyAPLIKUJ!
Wartości to podstawaZaufanie, odpowiedzialność, ciągły rozwój. Sprawdź, jak działamy. Kogo szukamy?Specjalista, student, uczeń… szukamy otwartych, zaangażowanych i ambitnych! Proces rekrutacji1-2-3 i jesteś pracownikiem Hochland. Zobacz, co Cię czeka, jeśli zaaplikujesz.

FIRMA HOCHLAND POLSKA DOCENIONA!

« Powrót

W piątek 13 marca firma Hochland Polska otrzymała"Podziękowanie za rozpowszechnianie idei przedsiębiorczości i aktywności na lokalnym rynku pracy". Nagrodę z rąk Józefa Kwaśniewicza, starosty szamotulskiego odebrał Andrzej Tabiszewski, Dyrektor Produkcji Zakładu Hochland Polska w Kaźmierzu. 

Wyróżnienie jest docenieniem działań, które realizowane są przez Hochland Polska na przestrzeni ostatnich lat w obszarze kształcenia zawodowego. Pierwsze klasy objęte patronatem Hochland Polska utworzone zostały w roku 2013 w zakładach w Kaźmierzu oraz Węgrowie,w zawodzie operator maszyn i urządzeń przemysłu spożywczego.

Firma Hochland Polska angażując się w świadome planowanie zasobów kadrowych na przyszłość oraz dalszą współpracę z Zespołem Szkół nr 3 w Szamotułach podjęła decyzję o utworzeniu kolejnej klasy patronackiej w nowym zawodzie mechanik automatyki przemysłowej i urządzeń precyzyjnych w Zakładzie w Kaźmierzu.

System kształcenia ma charakter dualny co oznacza, że część zajęć będzie odbywała się  bezpośrednio w firmie Hochland Polska dając podstawy merytoryczne. Z jednej strony uczniowie pod okiem specjalistów otrzymają możliwość nauki zawodu oraz zdobycia doświadczenia, z drugiej strony mając na uwadze zapewnienie ciągłości zatrudnienia, firma kształci przyszłe pokolenie pracowników.