HochlandOferty pracyAPLIKUJ!
Wartości to podstawaZaufanie, odpowiedzialność, ciągły rozwój. Sprawdź, jak działamy. Kogo szukamy?Specjalista, student, uczeń… szukamy otwartych, zaangażowanych i ambitnych! Proces rekrutacji1-2-3 i jesteś pracownikiem Hochland. Zobacz, co Cię czeka, jeśli zaaplikujesz.

Naszym Światem jest SER! Twoim również?

« Powrót

W minionym miesiącu (marzec 2013) pod wspólnym hasłem "Naszym Światem jest SER!Twoim również?", nasza firma wzięła udział w dwóch wydarzeniach.

Pierwsze z nich to: Dni Kariery organizowane przez studenckie zrzeszenie AIESEC, które odbyły się 19 marca 2013 na terenie Międzynarodowych Targów Poznański w Poznaniu.

Dni Kariery_Hochland_1Dni Kariery_Hochland_2

Odwiedziło nas co najmniej 800 studentów i absolwentów. Ponad 150 z nich wzięło udział w Konkursie Wiedzy o Hochland. Ponad 320 osób zostawiło nam swój kontakt. Od tego czasu wpłynęło do nas 130 aplikacji studentów i absolwentów chcących odbyć praktyki/staże w Zakładzie w Kaźmierzu.

Dni Kariery_Hochland_3

Podczas tego Dnia, rozdaliśmy: ponad 850 ulotek promujących praktyki/staże w Hochland Polska; ponad 500 ulotek promujących Hochland Polska jako pracodawcę.

Aisec

Drugie z wydarzeń to: VIII Powiatowe Targi Edukacji i Pracy organizowane przez Powiatowy Urząd Pracy pod patronatem honorowym Starosty Szamotulskiego, które odbyły się 22 marca 2013 w Hali Nałęcz w Szamotułach.

Targi_SzamotulyTargi_Szamotuly

Nasze stoisko odwiedziło co najmniej 400 uczniów gimnazjów i szkół ponad gimnazjalnych zainteresowanych dołączeniem do Klasy patronackiej oraz odbyciem praktyki w Hochland Polska. Ponad 120 osób wzięło udział w Konkursie Wiedzy o Hochland, a ponad 100 z nich zostawiło nam swój kontakt. W trakcie targów rozdaliśmy ponad 450 ulotek promujących Klasę patronacką w Hochland Polska.

Przed nami kolejne wydarzenia:

Do zobaczenia!