HochlandOferty pracyAPLIKUJ!
Wartości to podstawaZaufanie, odpowiedzialność, ciągły rozwój. Sprawdź, jak działamy. Kogo szukamy?Specjalista, student, uczeń… szukamy otwartych, zaangażowanych i ambitnych! Proces rekrutacji1-2-3 i jesteś pracownikiem Hochland. Zobacz, co Cię czeka, jeśli zaaplikujesz.

Poland's Top 100 Ideal Employers 2014

« Powrót

Firma Hochland Polska już po raz kolejny została doceniona i znalazła się w rankingu ,,Poland's Top 100 Ideal Employers 2014". W najnowszych badaniach przeprowadzonych przez firmę doradczą Universum, firma Hochland Polska została sklasyfikowana w kategorii Inżynieria. W badaniach wzięło udział ponad 23 500 studentów, którzy łącznie oddali 70 tysięcy indywidualnych ocen pracowniczych.

Firma Hochland Polska to organizacja innowacyjna, stawiająca na ciagły rozwój zarówno biznesowy jak i zawodowy swoich pracowników. Tym bardziej cieszy fakt, że uznanie w rankingu ,,Poland's Top 100 Ideal Employers 2014" zyskała w oczach ludzi, którzy w przyszłości mogą wpływać na jej rozwój i wzrost potencjału nie tylko na rynku polskim, na którym już w tym momencie jest liderem, ale i na rynkach europejskich, na których produkty firmy zdobywają coraz większe uznanie.

W opinii studentów najatrakcyjniejszymi pracodawcami są tacy, którzy potrafią zapewnić dobre perspektywy przyszłej kariery zawodowej, którzy z szacunkiem odnoszą się do swoich pracowników oraz są w stanie zapewnić pewną i stabilną pracę. Ważnym czynnikiem jest również możliwość otrzymywania wsparcia od managerów, którzy dzieląc się swoim doświadczeniem zawodowym będą zarówno mentorami jak i coachami.

Takim pracodawcą jest niewątliwie firma Hochland Polska dla której największą wartością są ludzie oraz najwyższa jakość oferowanych produktów. Firma stawia na rozwój oraz jasno określone ścieżki kariery zawodowej, przy jednoczesnym tworzeniu warunków, dzieki którym pracownicy mają poczucie stabilizacji oraz wsparcia ze strony firmy.

 

Polska TOP100 Idealny Pracodawca