HochlandOferty pracyAPLIKUJ!
Wartości to podstawaZaufanie, odpowiedzialność, ciągły rozwój. Sprawdź, jak działamy. Kogo szukamy?Specjalista, student, uczeń… szukamy otwartych, zaangażowanych i ambitnych! Proces rekrutacji1-2-3 i jesteś pracownikiem Hochland. Zobacz, co Cię czeka, jeśli zaaplikujesz.

Aktualności

Hochland na Targach Pracy Career Expo 2014.05

05 kwietnia 2014 odbyła się kolejna już edycja targów Career Expo na Międzynarodowych Targach Poznańskich, na których nie mogło zabraknąć równeż Hochland.

 

Career Expo  Career Expo1

 

Career Expo to wydarzenie, które wyróżnia się na tle innych tego typu przedsięwzięć organizowanych w naszym kraju.

Dedykowane jest nie tylko studentom czy absolwentom, ale również i doświadczonym pracownikom, którzy chcą nadać swojej karierze tempa i zadbać o swój rozwój zawodowy.

Career Expo to również możliwość bezpośredniego kontaktu z osobami, z których część w przyszłości może świadczyć o sile naszej formy.

Stoisko Hochland cieszyło się ogromnym zainteresowanie wśród osób, które tego dnia postanowiły wybrać się na targi.

Liczba osób, która odwiedziła stoisko Hochland Polska:

607

Liczba zostawionych CV:

181

Powyższe liczby w jednoznaczny sposób pokazują, że nasza firma staje się coraz atrakcyjniejszym miejscem pracy na rynku, kojarzonym z najwyższymi standardami oraz jakością :)

 

 

Naszym Światem jest SER! Twoim również? 2013.04

W minionym miesiącu (marzec 2013) pod wspólnym hasłem "Naszym Światem jest SER!Twoim również?", nasza firma wzięła udział w dwóch wydarzeniach.

Pierwsze z nich to: Dni Kariery organizowane przez studenckie zrzeszenie AIESEC, które odbyły się 19 marca 2013 na terenie Międzynarodowych Targów Poznański w Poznaniu.

Dni Kariery_Hochland_1Dni Kariery_Hochland_2

Odwiedziło nas co najmniej 800 studentów i absolwentów. Ponad 150 z nich wzięło udział w Konkursie Wiedzy o Hochland. Ponad 320 osób zostawiło nam swój kontakt. Od tego czasu wpłynęło do nas 130 aplikacji studentów i absolwentów chcących odbyć praktyki/staże w Zakładzie w Kaźmierzu.

Dni Kariery_Hochland_3

Podczas tego Dnia, rozdaliśmy: ponad 850 ulotek promujących praktyki/staże w Hochland Polska; ponad 500 ulotek promujących Hochland Polska jako pracodawcę.

Aisec

Drugie z wydarzeń to: VIII Powiatowe Targi Edukacji i Pracy organizowane przez Powiatowy Urząd Pracy pod patronatem honorowym Starosty Szamotulskiego, które odbyły się 22 marca 2013 w Hali Nałęcz w Szamotułach.

Targi_SzamotulyTargi_Szamotuly

Nasze stoisko odwiedziło co najmniej 400 uczniów gimnazjów i szkół ponad gimnazjalnych zainteresowanych dołączeniem do Klasy patronackiej oraz odbyciem praktyki w Hochland Polska. Ponad 120 osób wzięło udział w Konkursie Wiedzy o Hochland, a ponad 100 z nich zostawiło nam swój kontakt. W trakcie targów rozdaliśmy ponad 450 ulotek promujących Klasę patronacką w Hochland Polska.

Przed nami kolejne wydarzenia:

  • 15 kwietnia 2013 spotykamy się ze studentami i absolwentami Uniwersytety Przyrodniczego w Poznaniu,
  • 17 kwietnia 2013 na zaproszenie Studenckiego Forum Business Centre Club poprowadzimy praktyczne warsztaty na Politechnice Poznańskiej o tematyce: praca zespołowa a zarządzanie projektem,
  • 26 kwietnia 2013 będziemy promować Klasę patronacką Hochland na II Tragach Edukacji w Pniewach.

Do zobaczenia!

Hochland Polska 22 marca 2013 w Szamotułach 2013.03

Zapraszamy na Powiatowe Targi Edukacji i Pracy w Szamotułach. Spotkaj się z nami! Dowiedz się więcej o projekcie KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO.

Zapraszamy,

Hochland Polska

Hochland na Dniach Kariery w Poznaniu 2013.03

Spotkaj się z nami podczas Dni Kariery - 19 marca 2013 Międzynarodowe Targi w Poznaniu.

pozdrawiamy,

Hochland Polska

Nowe oferty pracy 2012.01

Przejrzyj nasze aktualne oferty pracy i jeżeli któraś oferta wzbudzi Twoje zainteresowanie prześlij do nas swoje dokumenty wypełniając formularz aplikacyjny.

Dziękujemy za aplikacje 2011.11

31 października zakończyliśmy zbieranie aplikacji do Programu Stażowego w Dziale Rozwoju Produktu. Kolejnym etapem, do którego zostaną zaproszeni wybrani kandydaci będzie test wiedzy branżowej.

Wybrane osoby poinformujemy o zakwalifikowaniu się do tego etapu drogą mailową. Wszystkim bardzo dziękujemy za zainteresowanie i trzymamy za Was kciuki.

Ostatni tydzień na zgłoszenia 2011.10

Jeszcze tylko przez tydzień przyjmujemy zgłoszenia do Programu Stażowego Rozwijamy na Okrągło. Studiujesz na kierunku związanym z technologią żywienia? A może właśnie skończyłeś takie studia? Aplikuj!

Więcej o programie.

Studiujesz na SGGW? 2011.10

Nie możesz przegapić naszego Dnia Otwartego na Twojej uczelni! Już dziś odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące pracy i praktyk w Hochland. Zapraszamy także na warsztaty dotyczące najlepszych praktyk stosowanych w jednym z naszych zakładów. Zapraszamy!

Dzień Otwarty w Olsztynie 2011.10

Zapraszamy na nasze stoisko na Wydziale Nauk o Żywności Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Przyjdź i zapytaj o to, jak pracuje się w Hochland. Weź także udział w naszych warsztatach dla studentów kierunków związanych z technologią żywienia!

Kolejne możliwości spotkania z Hochland 2011.10

W tym tygodniu nasze Dni Otwarte odbędą się na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie i na SGGW w Warszawie. Zapraszamy!

Przyjdź dziś na Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu! 2011.10

Już dziś możesz spotkać się z przedstawicielami Hochland w Poznaniu na Wydziale Nauk o Żywności i Żywieniu Uniwersytetu Przyrodniczego. W czasie Dnia Otwartego Hochland porozmawiasz o możliwościach pracy i praktyk w firmie, a także weźmiesz udział w warsztacie dotyczącym najlepszych praktyk stosowanych w zakładzie produkcyjnym w Kaźmierzu koło Poznania. 

Spotkaj się z nami 2011.10

Zapraszamy na Dni Otwarte Hochland na uczelniach. Poznań, Warszawa, Olsztyn. Sprawdź szczegóły.

Witamy na stronie Hochland! 2011.09

Witamy na stronie poświęconej karierze w firmie Hochland. Stworzyliśmy to miejsce, aby ułatwić dostęp do informacji o tym, jakim jesteśmy pracodawcą i jak można rozwijać się w naszej firmie. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami i przesyłania aplikacji.