HochlandOferty pracyAPLIKUJ!
Wartości to podstawaZaufanie, odpowiedzialność, ciągły rozwój. Sprawdź, jak działamy. Kogo szukamy?Specjalista, student, uczeń… szukamy otwartych, zaangażowanych i ambitnych! Proces rekrutacji1-2-3 i jesteś pracownikiem Hochland. Zobacz, co Cię czeka, jeśli zaaplikujesz.

Aktualności

Hochland Polska 22 marca 2013 w Szamotułach 2013.03

Zapraszamy na Powiatowe Targi Edukacji i Pracy w Szamotułach. Spotkaj się z nami! Dowiedz się więcej o projekcie KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO.

Zapraszamy,

Hochland Polska

Hochland na Dniach Kariery w Poznaniu 2013.03

Spotkaj się z nami podczas Dni Kariery - 19 marca 2013 Międzynarodowe Targi w Poznaniu.

pozdrawiamy,

Hochland Polska

Nowe oferty pracy 2012.01

Przejrzyj nasze aktualne oferty pracy i jeżeli któraś oferta wzbudzi Twoje zainteresowanie prześlij do nas swoje dokumenty wypełniając formularz aplikacyjny.

Dziękujemy za aplikacje 2011.11

31 października zakończyliśmy zbieranie aplikacji do Programu Stażowego w Dziale Rozwoju Produktu. Kolejnym etapem, do którego zostaną zaproszeni wybrani kandydaci będzie test wiedzy branżowej.

Wybrane osoby poinformujemy o zakwalifikowaniu się do tego etapu drogą mailową. Wszystkim bardzo dziękujemy za zainteresowanie i trzymamy za Was kciuki.

Ostatni tydzień na zgłoszenia 2011.10

Jeszcze tylko przez tydzień przyjmujemy zgłoszenia do Programu Stażowego Rozwijamy na Okrągło. Studiujesz na kierunku związanym z technologią żywienia? A może właśnie skończyłeś takie studia? Aplikuj!

Więcej o programie.

Studiujesz na SGGW? 2011.10

Nie możesz przegapić naszego Dnia Otwartego na Twojej uczelni! Już dziś odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące pracy i praktyk w Hochland. Zapraszamy także na warsztaty dotyczące najlepszych praktyk stosowanych w jednym z naszych zakładów. Zapraszamy!

Dzień Otwarty w Olsztynie 2011.10

Zapraszamy na nasze stoisko na Wydziale Nauk o Żywności Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Przyjdź i zapytaj o to, jak pracuje się w Hochland. Weź także udział w naszych warsztatach dla studentów kierunków związanych z technologią żywienia!

Kolejne możliwości spotkania z Hochland 2011.10

W tym tygodniu nasze Dni Otwarte odbędą się na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie i na SGGW w Warszawie. Zapraszamy!

Przyjdź dziś na Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu! 2011.10

Już dziś możesz spotkać się z przedstawicielami Hochland w Poznaniu na Wydziale Nauk o Żywności i Żywieniu Uniwersytetu Przyrodniczego. W czasie Dnia Otwartego Hochland porozmawiasz o możliwościach pracy i praktyk w firmie, a także weźmiesz udział w warsztacie dotyczącym najlepszych praktyk stosowanych w zakładzie produkcyjnym w Kaźmierzu koło Poznania. 

Spotkaj się z nami 2011.10

Zapraszamy na Dni Otwarte Hochland na uczelniach. Poznań, Warszawa, Olsztyn. Sprawdź szczegóły.

Witamy na stronie Hochland! 2011.09

Witamy na stronie poświęconej karierze w firmie Hochland. Stworzyliśmy to miejsce, aby ułatwić dostęp do informacji o tym, jakim jesteśmy pracodawcą i jak można rozwijać się w naszej firmie. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami i przesyłania aplikacji.