HochlandOferty pracyAPLIKUJ!
Wartości to podstawaZaufanie, odpowiedzialność, ciągły rozwój. Sprawdź, jak działamy. Kogo szukamy?Specjalista, student, uczeń… szukamy otwartych, zaangażowanych i ambitnych! Proces rekrutacji1-2-3 i jesteś pracownikiem Hochland. Zobacz, co Cię czeka, jeśli zaaplikujesz.

Great Place to Work

Ważną aktywnością naszej firmy w nieustannym jej rozwoju jest cykliczny udział w badaniu Great Place to Work. Great Place to Work Institute Polska wyróżnia polskie przedsiębiorstwa stosujące wyjątkowe praktyki, które promują wartości wiarygodności, szacunku, uczciwości, dumy i koleżeństwa w relacjach pomiędzy: 

Nagroda jest wyrazem uznania dla pierwszych piętnastu firm w Polsce. O pozycji firmy na liście decyduje łączna ocena dwóch aspektów: wyniku ankiety pracowniczej (wskaźnik zaufania Trust Index©) oraz audytu kultury organizacyjnej i praktyk HR.

W trzeciej edycji tego badania nasza firma zdobyła zaszczytne trzecie miejsce na Liście Najlepszych Miejsc Pracy w Polsce.


Hochland Polska (od lewej): Jacek Wyrzykiewicz PR & Trade Marketing Manager,
Beata Kaługa HR Business Partner, Marek Mazur HR Manager

gptw

 

Pracownicy cenią nas przede wszystkim za bogaty pakiet socjalny oraz bezpieczne warunki pracy i solidność. Atmosfera pracy jak panuje w naszej firmie to efekt fachowości i rzetelności oraz wzajemnej współpracy nas wszystkich.

gptw