HochlandOferty pracyAPLIKUJ!
Wartości to podstawaZaufanie, odpowiedzialność, ciągły rozwój. Sprawdź, jak działamy. Kogo szukamy?Specjalista, student, uczeń… szukamy otwartych, zaangażowanych i ambitnych! Proces rekrutacji1-2-3 i jesteś pracownikiem Hochland. Zobacz, co Cię czeka, jeśli zaaplikujesz.

Naszym światem jest ser -  Twoim też?

Jesteś ambitny?

Nie boisz się wyzwań, a w działaniach wykazujesz się własną inicjatywą?

Poza tym masz głowę pełną nowych pomysłów?

I dodatkowo lubisz pracę z ludźmi i wśród ludzi?

Zapraszamy Cię do zapoznania się z informacjami na temat pracy w Hochland Polska,  bo być może jesteś właśnie tym kogo szukamy.

PROFESJONALIŚCI W BIZNESIE - cenimy doświadczenie

Jesteś specjalistą w swojej dziedzinie, posiadasz umiejętność praktycznego wykorzystywania swojej wiedzy i doświadczenia. Chcesz się dalej rozwiać oraz mieć wpływ na rozwój naszej Firmy. Jesteś otwarty i komunikatywny. Swobodnie posługujesz się językiem angielskim.

PRODUKCJA - SERce naszych zakładów

Posiadasz doświadczenie zawodowe w obszarze produkcji, w magazynie, bądź w działach okołoprodukcyjnych. Jesteś sumienny i pracowity. Z dużym zaangażowaniem i odpowiedzialnością podchodzisz do powierzanych Tobie zadań. Cenisz sobie pracę w zespole. A dodatkowo posiadasz wymagane uprawnienia zgodne ze specyfiką naszych stanowisk (np. uprawnienia na wózki widłowe w przypadku pracy w magazynie, itp.).

PRAKTYKANCI/STUDENCI/ABSOLWENCI - Stawiamy na rozwój

Studiujesz lub niedawno skończyłeś studia. Pragniesz dalej się rozwijać zawodowo. Uwielbiasz uczyć się nowych rzeczy. Jesteś otwarty na zmiany, a poza tym swobodnie komunikujesz się w języku angielskim.