HochlandOferty pracyAPLIKUJ!
Wartości to podstawaZaufanie, odpowiedzialność, ciągły rozwój. Sprawdź, jak działamy. Kogo szukamy?Specjalista, student, uczeń… szukamy otwartych, zaangażowanych i ambitnych! Proces rekrutacji1-2-3 i jesteś pracownikiem Hochland. Zobacz, co Cię czeka, jeśli zaaplikujesz.

Benefity

Ludzie w firmie Hochland są najważniejsi, dlatego zależy nam na zadowoleniu  naszych pracowników. Oferujemy pracownikom wynagrodzenie odzwierciedlające ich doświadczenie, wiedzę, umiejętności i zaanagżowanie. Stwarzamy możliwości awansu i dalszego rozwoju w nowoczesnym, bezpiecznym miejscu pracy.

 

Dbamy o ofertę świadczeń dodatkowych w ramach pakietu socjalnego, stawiając sobie za priorytet również dbałość o zdrowie i sprawność fizyczną. Zapewniamy naszym  pracownikom prywatną opiekę medyczną. Umożliwiamy korzystanie z leczenia uzdrowiskowego, basenów, uczestniczenia w zajęciach z aerobiku czy innych formach aktywności sportowych np. w drużynie piłkarskiej.

 

Jako solidny pracodawca troszczymy  się również o przyszłość naszych pracowników i z tą myślą przygotowaliśmy dla nich bardzo korzystne warunki uczestnictwa w Pracowniczym Programie Emerytalnym, który w świetle obowiązujących przepisów prawnych jest jednym z najskuteczniejszych sposobów gromadzenia kapitału.


Na terenie naszych zakładów działają kantyny pracownicze, w których mozna skorzystać z posiłków dofinansowywanych przez firmę.

 

Ponadto jako pracodawca oferujemy również wiele innych niematerialnych wartości dodanych, a wśród nich przede wszystkim możliwość inspirującej pracy w ramach międzynarodowych i międzydziałowych projektów oraz wolną przestrzeń dla odpowiedzialnego i samodzielnego działania.