HochlandOferty pracyAPLIKUJ!
Wartości to podstawaZaufanie, odpowiedzialność, ciągły rozwój. Sprawdź, jak działamy. Kogo szukamy?Specjalista, student, uczeń… szukamy otwartych, zaangażowanych i ambitnych! Proces rekrutacji1-2-3 i jesteś pracownikiem Hochland. Zobacz, co Cię czeka, jeśli zaaplikujesz.

Proces rekrutacji

I ETAP - Publikacja oferty

Rozpoczynając każdy proces rekrutacji zamieszczamy informację o ofercie pracy na naszej stronie "kariery", na portalach internetowych/branżowych oraz czasami w prasie lokalnej.

II ETAP - Zbieranie i selekcja aplikacji

Bardzo ważnym etapem jest zbieranie i selekcja nadesłanych aplikacji. Odpowiadając na ofertę pracy zostaniesz poproszony o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego, jak również wypełnienie formularza aplikacyjnego z kilkoma pytaniami.

Z naszej strony z uwagą czytamy nadesłane dokumenty i wybieramy kandydatów spełniających formalne wymagania. Do kolejnego etapu zapraszamy już tylko wybrane osoby.

III ETAP - Spotkanie z pracownikiem Działu HR

Jeżeli dotarłeś z sukcesem do tego etapu - gratulujemy.

Czeka Cię teraz spotkanie z przedstawicielem Działu HR i pierwsza rozmowa rekrutacyjna w Hochland Polska.

Rozmowa jest dla nas możliwością bezpośredniego spotkania z Tobą i porozmawiania na temat Twojego doświadczenia, osiągnięć i motywacji.

IV ETAP - Zadania praktyczne

Na tym etapie będziesz poproszony o rozwiązanie praktycznych zadań, testów wiedzy lub testów językowych. Sprawdzimy Twoje umiejętności i predyspozycje do pracy na danym stanowisku.

V ETAP - Spotkanie z potencjalnym przełożonym

Jeżeli dotarłeś do tego etapu, już tylko krok dzieli Cię od bycia jednym z naszych pracowników.

Na spotkanie z potencjalnym przełożonym zapraszamy kandydatów, którzy z wynikiem pozytywnym przeszli przez spotkanie z przedstawicielem Działu HR oraz etap związany z rozwiązywaniem zadań praktycznych.

VI ETAP - Zakończenie rekrutacji

Otrzymałeś od nas telefon z propozycją pracy - witaj w naszym zespole!

Aktualności

Program Ambasadorski

PROGRAM AMBASADORSKI  ze współpracy z AIESEC Do kogo kierujemy... Więcej »

AKADEMIA HOCHLAND

ZAPRASZAM NA WYKŁADY OTWARTE - ZOBACZCIE JAK TWORZYMY BIZNES :) WIĘCEJ INFORMACJI NA... Więcej »

Czytaj więcej